Rejony

Dzwoniąc pod numer (081) 468-69-00 i wybierając numer wewnętrzny możesz skontaktować się z odpowiednim do rejonu pracownikiem
Szczegółowy wykaz rejonów poszczególnych pracowników: Obowiązuje od 01.01.2014r.

NumeryImię i nazwiskoUlice
Pokój nr 6


wew. 25

ANDRZEJ SŁOMKA Niepodległości: 6, 8, 10, 12
Baczyńskiego K.K, Leśmiana B., Norwida C.K.
Okulickiego Gen.L.: 1, 3, 5, 7, 9
Wyspiańskiego S.: 3, 4, 7, 8
Osiedle Żwirki i Wigury:
Chopina, Graniczna, Kwiatowa, Kolonijna, Lotnicza
Miła, Matejki J., Nadleśna, Puławskiego Z.
Poprzeczna, Skośna, Willowa
Brzegowa, Mełgiewska(189-261)
SYLWIA SZYMANEK Akacjowa, Cisowa, Cedrowa
Grabowa, Jaworowa, Klonowa
Kamińskiego, Kasperka J., Modrzewiowa
Ratajczaka B., Spadochroniarzy, Strumińskiego H.
Stachonia B., Skalskiego S., Topolowa
ADAM ZIELIŃSKI Kolejowa: 6, 7, 8
Osiedle Adampol:
Cicha 11,15,17,18
Deotymy, Dworcowa, Gajowa, Kleeberga F.
Koło, Klubowa, Kręta
Kruczkowskiego L.(9-57 parzyste)
Leśna, Mała, Miodowa, Niecała, Ogrodowa
Orzechowa, Parkowa, Partyzantów(do 66)
Piękna, Pola W., Prusa B., Przy Lesie
Reymonta W., Różana, Słowików, Stasica S.
Szklarniana, Świerkowa(nieparzyste)
Traugutta R., Wrzosowa
Wojska Polskiego 32-92 i 25-41C
Zielona, Zuchów, 29, 33, 35
Pokój nr 11


wew. 29

BARBARA DYŚ 3-go Maja 6, 8, 10
Niepodległości: 17
Brzegowa(od 60), Drewniana, Poligonowa
JOANNA LIPKO Kosynierów: 3, 5, 7
Niepodległości: 30, 32, 34, 36
Okulickiego Gen.L.: 29, 33, 35
Mickiewicz A.: 1, 4, 5, 6
Osiedle Radość:
Cicha(oprócz 11, 15, 17, 18)
Chabrowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Dojazdowa
Gwarna, Harcerska, Jodłowa, Kasztanowa, Lipowa
Makowa, Polna, Partyzantów(od 67), Radość
Spacerowa, Słoneczna, Świerkowa (parzyste), Traugutta R.
Wesoła, Zacisze
KRZYSZTOF WÓJCIK Racławicka: 28, 30
Skarżyskiego S.: 12
Schronisko (Orzeszkowej 4)
Pokój nr 12


wew. 30

RENATA DZIRBA Hallera Gen.J.
Smorawińskiego Gen.M.
Kosynierów: 12, 13, 15, 16, 19, 21
Racławicka: 3, 5, 7
Kopernika M. 6
Krępiecka, Kusocińskiego J., Malinowskiego B., Czecha B., Kukuczki J.
Sidło J., Rutkiewicz W., Marusarza S, Olimpijczyków
Solidarności, Sosnowa, Spokojna, Prosta, Wiejska
Kopernika 6, Wyszyńskiego (bez 6)
LUCYNA LIS Hotelowa (bez 6A)
Głowackiego B.
Niepodległości: 19, 21, 23
Kościuszki 5, 6
BARBARA POTOCKA-KRÓL Niepodległości: 2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26
Słowackiego J.
Kochanowskiego J.
Konopnickiej M.
Tuwima J.
Okulickiego Gen.L.: 15, 17, 21, 23
Wyszyńskiego S.: 6
Osiedle Adampol:
Boh. Westerplatte, Drzymały, Jagiełły W., Kołłątaj H., Konarskiego S.
Kruczkowskiego L.(od 9-57, nieparzyste), Orzeszkowej E., Struga A.
Ściegiennego KS.P., Wojska Polskiego(1-23 i 2-30), Kościuszki: 3
Pokój nr 17


wew. 31

BARBARA MAŁEK Racławicka: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Głogowa: 1, 3, 4, 5, 7
Wiśniowa: 2, 2A, 3, 4, 5, 6
Jarzębinowa: 1, 3, 5, 7
Kalinowa: 2A, 3, 7, 9, 10, 11, 12
Hotelowa 6A: II i III piętro.
MARTA SAPKO Niepodległości: 1, 3, 4, 5
Bankowa, Środkowa
Wyspiańskiego S.: 13, 15, 19, 21, 23, 25
Racławicka: 33, 35, 43, 45
Czereśniowa: 12
Widok, Szeroka, Przechodnia
Parcelowa: 3, 5
Al. Lotników Polskich: 42, 44
Kruczkowskiego L. 4
EWA STEĆ Niepodległości: 7, 9, 11, 13
Kilińskiego J.
Wyspiańskiego S.: 14, 16
Skłodowskiej M.C, Spółdzielcza
Al.Lotników Polskich(bez 42, 44)
Skarżyńskiego S.: 1A, 1C,1D, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Hotelowa 6A: parter i I piętro.
Pokój nr 18


wew. 28

EWA BARTNIK Armii Krajowej, Witosa W.
Kosynierów(parzyste bez 12 i 16)
Pionierska, Chemiczna, Maczka Gen.St
Krańcowa, Działkowca, Słonecznikowa
MAGDALENA SACZ Niepodległości: 25, 27 ,29
Turystyczna: 2, 4, 6
Kopernika M.: 1, 12, 14, 16
Piasecka, Gospodarcza, Hryniewicza Ks.Kan.J.
Serdeczna, Reja M., Dobra
MILENA DORAWA Kościuszki T.: 7, 9, 11
Racławicka: 11, 13, 15, 15A, 17 ,19
Kopernika M.: 11, 13, 20
Pokój nr 19


wew. 35

ANNA KRAWCZYŃSKA 3-go Maja: 1,3,4